Ekran projekcyjny VidaXL Screen 126x101 (51385)
Zdjęcia 6 |
VidaXL Screen 126x101 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL Screen 126x101
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekran do projektora vidaXL 51385 | 65 zł |
Ekran projekcyjny, 60'', 4:3 Lumarko! | 158 zł |
Ekran do projektora vidaXL 51385 | 66 zł |
Modyfikacje VidaXL Screen 126x101
Ceny na VidaXL Screen 126x101 |
---|---|---|---|---|
VidaXL Screen 105x86 | od 109 zł | 1 oferta | ||
VidaXL Screen 126x101 | od 65 zł | 3 oferty | ||
VidaXL Screen 151x120 | od 79 zł | 3 oferty | ||
VidaXL Screen 176x138 | od 98 zł | 3 oferty | ||
VidaXL Screen 208x162 | od 100 zł | 3 oferty |
Polecamy