Gramofon Victrola Eastwood VTA-72 (VTA-72-BAM-EU)
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Victrola Eastwood VTA-72 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victrola 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victrola.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victrola Eastwood VTA-72
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VICTROLA gramofon winylowy Bluetooth Ultra KOMPAKTOWY Eastwood Bamboo VTA7 | 503 zł |
Victrola Victrola Eastwood VTA 72 BAM Black Natural VTA-72-BAM-EU | 639 zł |
Victrola Eastwood VTA-72 | 616 zł |
Victrola VTA-72 | 599 zł |
Gramofon Victrola VTA-72 Eastwood Czarny/Brązowy | 545 zł |
Gramofon VICTROLA VTA-72 Czarno-brązowy | Bezpłatny transport | 700 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →