Szwajcarski nóż Victorinox Excelsior 0.6901
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Victorinox Excelsior 0.6901 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Excelsior 0.6901
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scyzoryk Victorinox Excelsior 0.6901.16 silver - ONE SIZE | 160 zł |
Scyzoryk Victorinox Excelsior Alox Silver 0.6901.16 | 153 zł |
Victorinox Excelsior z kółkiem 0.6901 | 93 zł |
Scyzoryk Victorinox Excelsior 0.6901.16 silver - ONE SIZE | 160 zł |
Victorinox, Scyzoryk, Excelsior, Czerwony, Narzędz | 111 zł |
Scyzoryk szwajcarski Victorinox Excelsior z kółkiem 0.6901 | 93 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →