Nóż kuchenny Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L5B
Zdjęcia 6 |
Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L5B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L5B
Ceny na Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L5B |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.8003.19 | od 121 zł | 5 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8001.19 | od 160 zł | 1 oferta | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L9B | od 116 zł | 1 oferta | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L5B | od 145 zł | 1 oferta | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L4B | od 145 zł | 6 oferty | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L8B | od 129 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →