Wentylator wyciągowy VENTS Kvajt Style 100
Modyfikacje VENTS Kvajt Style 1
Dane techniczne
VENTS 100 Kvajt Style |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VENTS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VENTS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości wentylatora wyciągowego VENTS :
- Waga - 0,66 kg
- Pobór prądu - 0,05 A.
- Model 100 Kvajt Style - bez dodatkowych funkcji i możliwości
- Model 100 Kvajt Style B - ma wyłącznik sznurkowy
- Model 100 Kvajt Style BT - posiada wyłącznik czasowy i wyłącznik sznurkowy
- Model 100 Kvajt Style BTH - posiada wyłącznik czasowy, włącznik sznurkowy i czujnik wilgotności
- Model 100 Kvajt Style T - ma wyłącznik czasowy
- Model 100 Kvajt Style TH - posiada wyłącznik czasowy i czujnik wilgotności
Gdzie kupić VENTS Kvajt Style 100
Kolor:
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator / wentylator łazienkowy / oryginalny VENTS 100 QUIET-STYLE STAN | 275 zł |
Wentylator łazienkowy VENTS 100 Quiet Style | 220 zł |
Wentylator łazienkowy VENTS 100 Quiet Style-A Vents Group | 243 zł |
Zamknij
Polecamy