Bateria Varta Longlife 6xAA
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Varta Longlife 6xAA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta Longlife 6xAA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Varta Bateria LongLife Extra AA / R6 2600mAh 6 szt. | 15 zł |
Bateria alkaliczna VARTA LongLife 1,5V AA LR6, 6 szt. | 10 zł |
Baterie alkaliczne Varta Longlife LR6/AA 4106 6 sztuk | 9 zł |
Varta Longlife LR6/AA 4106 (blister) - 6 sztuk | 8 zł |
Bateria alk. LR6 VARTA LONGLIFE B6 | 11 zł |
6X BATERIE ALKALICZNE VARTA Longlife AA 1,5V LR06 | 9 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Varta Longlife
Ceny na Varta Longlife |
---|---|---|---|---|
Varta Longlife 6xAA | od 8 zł | 7 oferty | ||
Varta Longlife 12xAA | od 25 zł | 1 oferta | ||
Varta Longlife 24xAA | od 30 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →