Fotel komputerowy VARR Flash (45209)
Zdjęcia 8 |
VARR Flash |
|
Przegląd mechanizmów do bujania w krzesłach komputerowych: zalety i wady każdego typuJakie są mechanizmy do bujania w krzesłach komputerowych i biurowych
Jak wybrać fotel komputerowyCo wziąć pod uwagę przy wyborze wygodnego fotela komputerowego ze względu na wzrost i pozostałe czynniki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VARR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VARR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VARR Flash
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fotel Varr Flash biały (45209) | 767 zł |
Fotel gamingowy VARR, Flash Bucket RGB LED, z podświetleniem i pilotem | 786 zł |
VARR GAMING CHAIR FOTEL GAMINGOWY FLASH BUCKET RGB LED WITH REMOTE [45209] | 752 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →