Słuchawki
V-MODA Crossfade M-100
Wideo 16Zdjęcia 19 |
V-MODA Crossfade M-100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog V-MODA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele V-MODA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup V-MODA Crossfade M-100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
V-Moda Crossfade M-100 Master Słuchawki Nauszne z Izolacją Szumów Matowa C | 1 129 zł |
V-Moda V-Moda Crossfade M100 Black M-100MA-MB EXP | 1 129 zł |
V-Moda Krzyżówka M-100 Słuchawki główne M-100 czarne matowe M-100MA-MB | 1 099 zł |
V-Moda Krzyżówka M-100 Słuchawki główne M-100 czarne matowe | 923 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →