Kask narciarski UVEX Skid
UVEX Skid |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog UVEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele UVEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup UVEX Skid
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
uvex rocket jr visor - kask narciarski dla dzieci - z wizjerem - indywidua | 424 zł |
UVEX, Kask Narciarski Dziecięcy Z Wizjerem, Junior Visor, zielony, Rozmiar | 713 zł |
UVEX, Kask, Rocket Junior Visor Rhino Blush, jasnoniebieski, Rozmiar 54/58 | 720 zł |
UVEX, Kask Narciarski, Dziecięcy, Viti 10 Proton Uvex- 03, zielony, Rozmia | 271 zł |
UVEX, Kask Narciarski Dziecięcy, Viti 13 Niedźwiedź Uvex- 01, niebieski, R | 315 zł |
UVEX, Kask Narciarski Dziecięcy, Viti 12 Uvex- 01, lawendowy, Rozmiar 46/5 | 315 zł |
UVEX, Kask Narciarski Dziecięcy, Viti 12 Uvex- 03, lawendowy, Rozmiar 51/5 | 315 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →