Kask narciarski UVEX P1us
Zdjęcia 7 |
UVEX P1us |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog UVEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele UVEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup UVEX P1us
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
uvex p1us 20 - kask narciarski unisex - indywidualna regulacja wielkości - | 344 zł |
Uvex, Kask Narciarski, P1us 2.0, Różowy, Rozmiar M (55-59 cm) | 243 zł |
Kask narciarski dla dorosłych Uvex P1US 2.0 | 550 zł |
UVEX, Kask Narciarski, P1us 2.0, 56/6/211/80, Pomarańczowy, 52/55 | 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →