Telewizor Union Distribution 55U6210 55 "
Zdjęcia 7 |
Union Distribution 55U6210 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K
Multimedia:tuner T2, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Union Distribution 55U6210 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LCD UD 55U6210 55 cali 4K UHD | 1 598 zł |
Telewizor 55" Android TV UD 55U6210, Ultra HD | 1 999 zł |
Telewizor Android TV UD 55U6210S, Ultra HD | 1 999 zł |
Modyfikacje Union Distribution 55U6210
Ceny na Union Distribution 55U6210 |
---|---|---|---|---|
Union Distribution 43U6210 43 " | od 1 099 zł | 2 oferty | ||
Union Distribution 55U6210 55 " | od 1 598 zł | 3 oferty | ||
Union Distribution 65U6210 65 " | od 2 499 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →