Stacja zasilania Ugreen PowerRoam 600
Wideo 23Zdjęcia 15 |
Ugreen PowerRoam 600 USB typu C 100Wfunkcja zasilacza awaryjnego UPSczysta sinusoida (PSW)szybkie ładowanie USBwbudowany zasilaczport wejściowy XT60LiFePO4 600 W1200 W |
|
Kompaktowa elektrownia wyposażona w akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy o pojemności 680 Wh i falownik o mocy 600 W. Model jest w stanie zapewnić zasilanie sprzętu gospodarstwa domowego i komputera o łącznej mocy przyłączeniowej do 600 W w trybie pracy znamionowej i do 1500 W w trybie krótkotrwałego obciążenia. Łącznie na pokładzie Ugreen PowerRoam 600 znajduje się 9 interfejsów wyjściowych: dwa gniazda 230 V, dwa porty USB A o mocy 22,5 W każdy, dwa złącza USB typu C z szybkim ładowaniem poprzez protokół Power Delivery (100 W), jedna zapalniczka gniazdo i dwa wyjścia DC o napięciu 12 V.
Obraz dopełnia port wejściowy XT60 do ładowania elektrowni z paneli słonecznych (do nabycia osobno). Model zostanie w pełni naładowany z ciała niebieskiego w około 4 godziny, a z domowego gniazdka w 50 minut. od 0 do 80% i całkowicie w zaledwie 1,5 godziny. W dodatkowych atutach urządzenia można dodać funkcję UPS-a rezerwowego z automatycznym przełączaniem zasilania podłączonych urządzeń na energię z wbudowanego akumulatora w czasie około 20 ms. Ma kontrolować parametry pracy stacji ładującej wykorzystując dane na wyświetlaczu informacyjnym lub z gadżetów mobilnych podłączonych poprzez Wi-Fi lub Bluetooth. Model zmontowany jest w walizce o wymiarach 310x190x240 mm i wadze około 9 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ugreen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ugreen.
Kup Ugreen PowerRoam 600
UGREEN Stacja zasilania UGREEN PowerRoam 15050 GS600 680Wh, 600W | 2 406 zł |
Ugreen GS600 680 Wh | 2 043 zł |
UGREEN PowerRoam GS600 680Wh | 2 053 zł |
Ugreen 15050 Stacja Zasilania Powerroam Gs600 680Wh 600W | 2 013 zł |
UGREEN PowerRoam GS600 680Wh | 2 149 zł |
Modyfikacje Ugreen PowerRoam 600
Ceny na Ugreen PowerRoam 600 |
---|---|---|---|---|
Ugreen PowerRoam 600 | od 2 013 zł | 5 oferty | ||
Ugreen PowerRoam 1200 | od 2 779 zł | 5 oferty |