Słuchawki
Turtle Beach Recon 70
Wideo 9Zdjęcia 25 |
Turtle Beach Recon 70 2022 rokRecon |
|
Różnorodność kolorów, pilot na przewodzie, obsługa wszystkich aktualnych platform do gier.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Turtle Beach 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Turtle Beach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Turtle Beach Recon 70
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Turtle Beach Zestaw słuchawkowy Recon 70 Blue Camo PS4 PS5 Nintendo Switch | 130 zł |
TURTLE BEACH Słuchawki dla graczy Turtle Beach Recon 70 do Xbox, PS5, PS4, | 145 zł |
TURTLE BEACH Nint Recon 70N, Czerwone TBS-8055-02 | 139 zł |
Nauszne Turtle Beach Recon 70N Czarne Nintendo SL-G-TBE-037 | 132 zł |
Turtle Beach Recon 70 Nauszne Niebieski | 135 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →