Słuchawki
Turtle Beach Recon 200
Wideo 8Zdjęcia 24 |
Turtle Beach Recon 200 |
|
Słuchawki przewodowe z samodzielnym wzmacniaczem i wbudowaną baterią, która zapewnia do 12 godzin pracy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Turtle Beach Recon 200
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TURTLE BEACH PS4/5 RECON 200, CZARNE TBS-3200-02 | 250 zł |
Turtle Beach Recon 200 Nauszne Biały | 200 zł |
Słuchawki Turtle Beach Recon 200 Czarne (TBS-3200-02) | 254 zł |
Słuchawki dla graczy TURTLE BEACH Recon 200, PS5/4 | 239 zł |
Turtle Beach Recon 200 Nauszne Biały | 200 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →