Słuchawki
Turtle Beach Recon 200 Gen 2
Wideo 15Zdjęcia 25 |
Turtle Beach Recon 200 Gen 2 |
|
Słuchawki przewodowe z samodzielnym wzmacniaczem i wbudowanym akumulatorem, które zapewniają do 12 godzin działania. Zmienne monitorowanie mikrofonu i regulacja czułości.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Turtle Beach 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Turtle Beach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Turtle Beach Recon 200 Gen 2
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TURTLE BEACH Zestaw słuchawkowy TURTLE BEACH Recon 200 GEN2 Biały do PS5/P | 198 zł |
Nauszne Turtle Beach PS5/4Recon Recon 200 Gen. 2 Białe SL-G-TBE-054 | 279 zł |
Słuchawki TURTLE BEACH Recon 200 Gen2 Niebieski | 189 zł |
Turtle Beach Recon 200 GEN.2 Nauszne Biały | 193 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →