Karm dla psów Trixie Premio Omega Stripes 100 g
od 12 do 23 zł dodaj do listymoje listy |
Trixie Premio Omega Stripes 100 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trixie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trixie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trixie Premio Omega Stripes 100 g
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trixie PREMIO Omega stripes chicken 100 gwith chicken breast meat content 85% with Omega-3 and Omega-6 fatty acids rich in protein Proshop.plZłóż skargę | 23 zł |
TRIXIE Paski Premio Omega Stripes z kurczakiem 100 gChrupkie paski z kurczakiem. Charakteryzują się wysoką zawartością mięsa (min. 85% suszonego kurczaka), co powoduje, że jest wyjątkowo bogaty w najlepszej jakości białko. Bez dodatku cukru, wolne od glutenu. Dodatek cennych kwasów tłuszczowych Omega - 3 i Omega - 6 dba o zdrową skórę i piękną sierść psa. Odpowiednio dobrana tekstura przysmaku zapew... więcejnia powolne żucie i masowanie dziąseł.
Skład: Suszone mięso z piersi kurczaka, zawartość mięsa min. 85%, kwasy tłuszczowe Omega 3 (0,051%), Omega 6 (0,003%)
Dodatk Fera.plZłóż skargę | 12 zł |
Przysmak dla psa TRIXIE paski omega Stripes, 100 gnaturalnie mięso kurczaka zawartość mięsa 85% dodatek kwasów tłuszczowych Omega; wzmacnia odporność dba o ładny wygląd sierści bez zbóż i cukru w zamykanej t... EmpikZłóż skargę | 12 zł |
Seria Trixie Premio
od 11 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: zawartość mięsa 70%, klasa: premium
od 8 zł
przysmaki, suszki naturalne, 0.05 kg, wiek: młode, dorosłe, v sostave: pierś z kurczaka, kocimiętka, mięso 75%
od 8 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.06 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: biała ryba 100%, klasa: premium
od 9 zł
przysmaki, przekąski, 0.05 kg, wiek: młode, dorosłe, v sostave: ryby 58%, mięso 26%, kocimiętka, premium
od 243 zł
smakołyki, 200 szt., poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: zawartość mięsa 94%, klasa: premium
od 7 zł
przysmaki, przekąski, 0.05 kg, wiek: młode, dorosłe, v sostave: suszona wątroba wołowa
od 22 zł
smakołyki, przekąski, 3 szt., 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: biała ryba 100%, klasa: premium
od 14 zł
przysmaki, suszki naturalne, 0.07 kg, wiek: młode, dorosłe, v sostave: 100% filet z kurczaka, premium
od 13 zł
pasta, 0.11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: bulion z łososia, łosoś 35%, masło, białko mleka w proszku, klasa: premium
od 12 zł
przysmaki, suszki naturalne, 0.02 kg, wiek: młode, dorosłe, v sostave: krewetka
od 12 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: zawartość mięsa 85%, klasa: premium
od 26 zł
przysmaki, suszki naturalne, 0.05 kg, wiek: młode, dorosłe, v sostave: ryby 55%, mięso 20%, premium
od 13 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: biała ryba 90%, klasa: premium
od 19 zł
przysmaki, suszki naturalne, 0.02 kg, wiek: młode, dorosłe, v sostave: serca z kurczaka
od 212 zł
smakołyki, 200 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: zawartość mięsa 94%, klasa: premium
od 9 zł
przysmaki, przekąski, 0.05 kg, wiek: młode, dorosłe, v sostave: ryby 53%, mięso 30%, premium
od 13 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik
od 23 zł
przysmaki, suszki naturalne, 0.05 kg, 3 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: zawartość mięsa 72%
od 10 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: zawartość mięsa 59%, klasa: premium
od 10 zł
przysmaki, przekąski, 0.05 kg, wiek: młode, dorosłe, v sostave: ryby 53%, mięso 30%, premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 10 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: zawartość mięsa 65%, klasa: premium
od 13 zł
smakołyki, suszki naturalne, 5 szt., 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: bawół ze skóry surowej, klasa: premium
od 11 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: zawartość mięsa 70%, klasa: premium
od 12 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: kaczka, gliceryna, białko roślinne, sorbitol, sól, klasa: premium
od 10 zł
smakołyki, suszki naturalne, 6 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: z kurczakiem i ryżem, klasa: premium
od 13 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, klasa: premium
od 9 zł
smakołyki, suszki naturalne, 2 szt., 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: skóra wołowa, filet z kurczaka, klasa: premium
od 9 zł
smakołyki, suszki naturalne, 6 szt., 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: skóra wołowa z kurczakiem, klasa: premium
od 13 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: biała ryba 90%, klasa: premium
od 10 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: zawartość mięsa 59%, klasa: premium
od 9 zł
smakołyki, suszki naturalne, 5 szt., 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, v sostave: skóra wołowa, filet z kurczaka, klasa: premium
od 11 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, v sostave: mięso kaczki, skrobia, gliceryna, białko grochu, sorbitol, chlorek sodu, klasa: premium