Głośnik przenośny Tribit XSound Surf (BTS21)
Wideo 10Zdjęcia 7 |
Tribit XSound Surf |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tribit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tribit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tribit XSound Surf
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tribit Głośnik Bluetooth XSound Surf 12 W bezprzewodowe głośniki Bluetooth | 147 zł |
Głośnik Tribit Xsound Surf czarny (BTS21) | 126 zł |
Głośnik Bluetooth Tribit Xsound Surf Bts21, Ipx7 (Czarny) | 134 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →