Kamera sportowa Transcend DrivePro Body 30 (TS64GDPB30A)
Wideo 7Zdjęcia 12 |
Kamera piersiowa marki Transcend, reprezentująca segment ze średniej półki cenowej, może być wykorzystywana do różnych celów dzięki mocowaniu na zatrzask. Ponadto otrzymała dobrze zabezpieczoną obudowę spełniającą nie tylko klasę IP67, ale również wojskową normę MIL-STD-810G, dzięki czemu jest gotowa na dość trudne i ekstremalne warunki użytkowania. Model odpowiedni dla policji, strażaków, ratowników, a także miłośników aktywności na świeżym powietrzu i sportu.
Kamera sportowa Transcend DrivePro Body 30 posiada czujnik Sony STARVIS i 130-stopniowy obiektyw, jest wyposażona w podświetlenie LED (4 diody) do zdjęć nocnych, obsługuje cyfrową stabilizację i technologie poprawy jakości obrazu (WDR i HFR). W rezultacie jest w stanie nagrywać wideo Full HD z prędkością do 30 kl./s. Do przesyłania strumieniowego dostępny jest moduł Wi-Fi i Bluetooth. W opakowaniu znajduje się również dodatkowe zapięcie na rzep. Wymienny akumulator 3120 mAh powinien zadbać o długą autonomię, nawet do 12 godzin (czyli całą zmianę roboczą). Do przechowywania archiwum klipów przewidziano 64 GB pamięci wewnętrznej bez możliwości jej rozbudowy (model nie obsługuje kart SD).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend DrivePro Body 30
Transcend DrivePro Body 30 | 953 zł |
Kamera cyfrowa Transcend BODY CAMERA DRIVE PRO BODY 30/32GB TS64GDPB30A TR | 844 zł |
Kamera TRANSCEND DrivePro Body 30 | 893 zł |
Transcend Drivepro Body 30 Action | 1 297 zł |