Kamera internetowa Tracer WEB008
Zdjęcia 7 |
Tracer WEB008 |
|
Niedroga kamera internetowa HD ze stałą ogniskową i wbudowanym mikrofonem do podłączenia do komputera osobistego, laptopa lub komputera typu all-in-one z systemem Windows 7/8/10/11. Producent pozycjonuje go jako produkt w podstawowej kategorii cenowej na rok 2021, skierowany do szerokiego grona oszczędnych użytkowników, którzy chcą kupić niedrogą kamerę do wideokonferencji i wideoczatów.
Dzięki temu urządzeniu możesz spotkać się z bliskimi za granicą lub wirtualnie spotkać starych znajomych. Kamera internetowa Tracer WEB008 może również pomóc Ci przejść rozmowę kwalifikacyjną na Skype, wziąć udział w webinarze i zorganizować rozmowę wideo na Zoomie. Wyposażony w matrycę CMOS o rozdzielczości 1,3 megapiksela i obiektyw o kącie widzenia 100°. Przy wystarczającym oświetleniu ta kombinacja zapewnia wysokiej jakości przechwytywanie wideo w rozdzielczości do 1280x720 przy 30 kl./s. Deklarowany poziom szczegółowości jest wystarczający zarówno do użytku domowego, jak i większości zastosowań biurowych. Może być również używany przez początkujących streamerów do transmisji na platformach Youtube i Twitch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tracer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tracer.
Kup Tracer WEB008
Wszystkie ceny 15 →Tracer Kamera HD WEB008 | 60 zł |
Kamera internetowa Tracer HD WEB008 TRAKAM46732 | 69 zł |
Tracer WEB008 Czarny | 60 zł |
TRACER HD WEB008 TRAKAM46732 | 60 zł |
Tracer HD WEB008 KMI-TRA-024 | 71 zł |