Młot kowalski TOPEX 02A540
TOPEX 02A540 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TOPEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TOPEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TOPEX 02A540
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOPEX Młotek ślusarski 4 kg przeznaczony do prac wyburzeniowych i kowalski | 129 zł |
Młotek ślusarski TOPEX 02A540 (4 kg) | 81 zł |
Topex Topex Młotek ślusarski 4 kg, trzonek drewniany | 83 zł |
Młotek ślusarski TOPEX 02A540 (4 kg) | 81 zł |
Topex Młotek ślusarski rączka drewniana 4kg 695mm (MS40) | 113 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje TOPEX 02A540
Ceny na TOPEX 02A540 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 02A530 | od 68 zł | 8 oferty | ||
TOPEX 02A540 | od 81 zł | 8 oferty | ||
TOPEX 02A550 | od 96 zł | 6 oferty | ||
TOPEX 02A560 | od 103 zł | 8 oferty | ||
TOPEX 02A580 | od 150 zł | 6 oferty | ||
TOPEX 02A511 | od 129 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →