Zestaw narzędziowy Top Tools 38D520
Zdjęcia 4 |
Top Tools 38D520 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Top Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Top Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Top Tools 38D520
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Top Tools Top Tools Zestaw kluczy nasadowych 1/4', 3/8' 20 szt. | 48 zł |
Zestaw kluczy nasadowych Top Tools 38D520 (20 elementów) TT-38D520 | 60 zł |
Top Tools Zestaw kluczy nasadowych 1/4', 3/8', 20 szt. 38D520 | 50 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego Top Tools 38D520:
- Nasadki 3/8 ": 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 mm
- Nasadki 1/4 ": 4, 5, 6, 7, 8, 9 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →