Patelnia TIROSS TS-1262 24 cm
Zdjęcia 5 |
TIROSS TS-1262 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TIROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TIROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TIROSS TS-1262 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Tiross Diamentowa 24cm | 61 zł |
Tiross Tiross Patelnia z powłoką diamentową 24cm | 60 zł |
Patelnia z powłoką diamentową TIROSS, 24 cm | 57 zł |
Modyfikacje TIROSS TS-1262
Ceny na TIROSS TS-1262 |
---|---|---|---|---|
TIROSS TS-1262 24 cm | od 57 zł | 3 oferty | ||
TIROSS TS-1263 26 cm | od 56 zł | 2 oferty | ||
TIROSS TS-1264 28 cm | od 73 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →