Młynek do kawy Timemore Chestnut C2
Zdjęcia 13 |
Timemore Chestnut C2 |
|
Sztuka mielenia: jak znaleźć odpowiedni stopień mielenia kawyZastanówmy się, które ustawienia mielenia ziaren są odpowiednie dla różnych metod parzenia kawy
Elektryczny czy ręczny, żarna czy ostrza: co musisz wiedzieć o młynkach do kawy, aby uzyskać najlepiej zmielone ziarnaKrótki przewodnik po rodzajach nowoczesnych młynków do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Timemore 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Timemore.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Timemore Chestnut C2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ręczny młynek do kawy TIMEMORE Chestnut C2 Silver | 229 zł |
Timemore Timemore Chestnut C2 Fold Black Młynek ręczny | 310 zł |
Timemore - młynek do kawy C2 biały | 299 zł |
Młynek ręczny do kawy Timemore C2 BIAŁY | 298 zł |
Ręczny młynek do kawy TIMEMORE Chestnut C2 Silver | 229 zł |
Młynek ręczny Timemore C2 - biały | 309 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →