Plecak The North Face Borealis Sling 6 l
Wideo 1Zdjęcia 27 |
The North Face Borealis Sling |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog The North Face 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele The North Face.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup The North Face Borealis Sling 6 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
The North Face Boreale Daypacks Unisex-Dorosły NF0A52UP | 238 zł |
The North Face Plecak Borealis Sling NF0A52UPKY41 Czarny | 190 zł |
Plecak The North Face Borealis Sling - Lavender Fog Cole | 160 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →