Rower dziecięcy Tesoro BT-13
Tesoro BT-13 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tesoro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tesoro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tesoro BT-13
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tesoro Rowerek trójkołowy obracany 360 BT-13 Czarna rama - różowy Tesoro | 274 zł |
Tesoro Rowerek trójkołowy BT-13 Czarna rama-granatowy | 224 zł |
Rowerek trójkołowy obracany 360 BT-13 Biała rama - granatowy | 224 zł |
Tesoro Rowerek trójkołowy obracany 360 BT-13 Biała rama - granatowy | 191 zł |
Tesoro, rowerek trójkołowy BT-13 Czarna rama-granatowy | 193 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →