Nóż kuchenny TESCOMA Azza 884529
TESCOMA Azza 884529 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Azza 884529
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma Nóż kuchenny Azza czarny stal szlachetna Azza T884529 | 104 zł |
Nóż kuchenny Azza 16 cm - Tescoma | 125 zł |
Nóż kuchenny AZZA 16 cm | 139 zł |
Tescoma Azza 884529 nóż kuchenny 16 cm | 117 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →