Grzejnik łazienkowy TERMA Vivo One 500x1390 WWVON139050
Zdjęcia 5 |
Modyfikacje TERMA Vivo One 20
Dane techniczne
TERMA Vivo One 500x1390 WWVON139050 |
|
Zapięcia z możliwością regulacji odległości grzejnika łazienkowego od ściany.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TERMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TERMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić TERMA Vivo One 500x1390 WWVON139050
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TERMA WWVON139050-KGRPE8P VIVO ONE 1390/500 Graphite E8 | 1 228 zł |
TERMA WWVON139050-KS95E8U VIVO ONE 1390/500 Soft 9005 E8 | 1 228 zł |
TERMA WWVON139050-KIHEE8U VIVO ONE 1390/500 Heban E8 | 1 228 zł |
TERMA WZVON139050-KS96S8U VIVO ONE 1390/500 Soft 9016 S8 | 1 169 zł |
TERMA WWVON139050-K9M5E8U VIVO ONE 1390/500 RAL 9005 mat E8 | 1 228 zł |
więcej ofert 20 → |
Zamknij
Polecamy