Słuchawki
Tecno Sonic 1
Wideo 4Zdjęcia 24 |
Tecno Sonic 1 |
|
Długi czas pracy baterii, wybór trybów dźwięku za pomocą autorskiej aplikacji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tecno Sonic 1
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dokanałowe Tecno Sonic 1 czarny SL-BT-TCNO-0002 | 189 zł |
Słuchawki dokanałowe TECNO Sonic 1 Czarny | 189 zł |
Słuchawki dokanałowe TECNO Sonic 1 Czarny SC01 | 199 zł |
Tecno Sonic 1 Dokanałowe Bluetooth 5.3 Czarny | 189 zł |
Tecno Sonic 1 Dokanałowe Bluetooth 5.3 Czarny | 199 zł |
TECNO SONIC 1 (czarny) - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pa | 299 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →