Przetwornica samochodowa Technaxx TE16
Zdjęcia 3 |
Technaxx TE16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Technaxx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Technaxx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Technaxx TE16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Technaxx Falownik samochodowy 12 V na 230 V certyfikowany przez TÜV Rheinl | 412 zł |
Technaxx Deutschland GmbH & Co. KG TE16 Przetwornica (falownik) o mocy cią | 373 zł |
Przetwornica Technaxx Inverter 1200W TE16/. | 429 zł |
Przetwornica TECHNAXX TE16, 1.200W, 2x VAC 230V, 2x USB | 431 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →