Wzmacniacz Teac AP-701
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Teac AP-701
2021 roktoroidalny
Rodzaj:wzmacniacz mocy
Liczba kanałów:2
Moc na kanał (8 Ohm):170 W
Na wzmacniacz (Main):RCA/XLR
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AP-701
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teac 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teac.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teac AP-701
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wzmacniacz TEAC AP-701 Czarny | 12 999 zł |
Wzmacniacz TEAC AP-701 Czarny AP-701B | 12 999 zł |
TEAC AP-701 Kolor: Srebrny | 14 999 zł |
Wzmacniacz TEAC AP-701 Srebrny | 12 999 zł |
Wzmacniacz TEAC AP-701 Srebrny AP-701S | 12 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →