SSD Synology SNV3000 SNV3410-400G 400 GB SNV3410
Synology SNV3410-400G 2022 rok5 lat |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Synology 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Synology.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Synology SNV3000 SNV3410-400G 400 GB SNV3410
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Synology SNV3410 400GB M2 2280 NVMe PCIe 3x4 SSD SNV3410-400G | 705 zł |
Synology SNV3410 M.2 NVMe SSD - 400GB | 729 zł |
Synology SNV3410 M.2 400 GB PCI Express 3.0 NVMe SNV3410-400G | 782 zł |
Synology Synology- dysk SSD MVNe SNV3410-400G | 780 zł |
Dysk SSD Synology SNV3410 400GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (SNV3410-400G) | 705 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Synology SNV3000 SNV3410-400G
Ceny na Synology SNV3000 SNV3410-400G |
---|---|---|---|---|
Synology SNV3000 SNV3410-400G 400 GB SNV3410 | od 702 zł | 12 oferty | ||
Synology SNV3000 SNV3500-400G 400 GB SNV3500 | od 1 043 zł | 1 oferta | ||
Synology SNV3000 SNV3510-400G 400 GB SNV3510 | od 677 zł | 18 oferty | ||
Synology SNV3000 SNV3410-800G 800 GB | od 1 428 zł | 9 oferty | ||
Synology SNV3000 SNV3500-800G 800 GB SNV3500 | od 1 772 zł | 1 oferta | ||
Synology SNV3000 SNV3510-800G 800 GB SNV3510 | od 1 443 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →