SSD Synology SNV3000 SNV3410-800G 800 GB
Synology SNV3410-800G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Synology 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Synology.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Synology SNV3000 SNV3410-800G 800 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SYNOLOGY SSD SNV3410-800G | 1 568 zł |
Synology - Dysk SSD NVMe SNV3410-800G | 1 531 zł |
SYNOLOGY SNV3410 800GB M.2 NVMe SSD PCIe 3.0 x4 SNV3410-800G | 1 598 zł |
Synology Snv3410 800gb Ssd M.2 Niebieski 7258818 | 1 606 zł |
Synology M2 2280 NVMe SSD SNV3410-800G 800 GB | 1 485 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Synology SNV3000 SNV3410-800G
Ceny na Synology SNV3000 SNV3410-800G |
---|---|---|---|---|
Synology SNV3000 SNV3410-400G 400 GB SNV3410 | od 702 zł | 11 oferty | ||
Synology SNV3000 SNV3500-400G 400 GB SNV3500 | od 1 043 zł | 11 oferty | ||
Synology SNV3000 SNV3510-400G 400 GB SNV3510 | od 677 zł | 17 oferty | ||
Synology SNV3000 SNV3410-800G 800 GB | od 1 485 zł | 5 oferty | ||
Synology SNV3000 SNV3500-800G 800 GB SNV3500 | od 1 772 zł | 1 oferta | ||
Synology SNV3000 SNV3510-800G 800 GB SNV3510 | od 1 443 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →