Fotel masujący Synca Kagra (MC-J6900)
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Synca Kagra |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Synca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Synca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Synca Kagra
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fotel masujący SYNCA Kagra Beżowy | 21 500 zł |
Fotel masujący SYNCA Kagra Beżowy MC-J6900 (IVORY) SMR0011-16PL | 21 500 zł |
Fotel do masażu SYNCA Kagra ivory | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 21 490 zł |
Fotel do masażu SYNCA Kagra black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 21 490 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →