Głośniki komputerowe Sven MS-307
Zdjęcia 3 |
Sven MS-307 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sven MS-307
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sven MS-307 2.1 Czarny | 319 zł |
Głośniki SVEN 2.1 MS-307 SV-013455 | 300 zł |
Sven MS-307 2.1 Czarny | 319 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości głośnika komputerowego Sven MS-307:
- Korektor (7 ustawień)
PolecamyPorównaj w tabeli →