Głośniki komputerowe Sven MS-302 (SV-013554)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Sven MS-302 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sven MS-302
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośniki SVEN 2.1 MS-302 | 299 zł |
Głośniki SVEN 2.1 MS-302 SV-013554 | 299 zł |
Sven MS-302 2.1 Czarny | 299 zł |
Sven MS-302 2.1 Czarny | 299 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości głośnika komputerowego Sven MS-302:
- Korektor (7 ustawień)
PolecamyPorównaj w tabeli →