Rowerek biegowy Strider Sport 14
Zdjęcia 9 |
Strider Sport 14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Strider 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Strider.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Strider Sport 14
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Strider 14 SK-SB1-IN-BL rower cross-country z niebieskim hamulcem | 801 zł |
Rowerek biegowy STRIDER 14x Sport Niebieski | 1 030 zł |
STRIDER Rowerek Biegowy 14" Niebieski SK-SB1-IN-BL | 806 zł |
Rowerek biegowy STRIDER 14x Sport Niebieski | 1 030 zł |
pokaż 19 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →