Głośniki komputerowe SteelSeries Arena 7
Wideo 4Zdjęcia 11 |
SteelSeries Arena 7 |
|
Markowy 2.1-kanałowy system głośników do gier do tworzenia wysokiej jakości atmosfery dźwiękowej, która zwiększa zanurzenie w świecie gier komputerowych. Składa się z potężnego subwoofera i dwóch stacjonarnych głośników satelitarnych, które obsługują opatentowaną technologię podświetlenia LED ReactivePrismSync RGB (wyświetla 16,8 miliona kolorów). Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej.
Jest to pre-topowy model linii SteelSeries Arena na rok 2022. Zaprojektowany dla szerokiego grona użytkowników, którzy chcą zamienić swój pokój w prawdziwą arenę gier. Zastosowanie takiej akustyki pozwala nie tylko na uzyskanie efektu wow, ale także na uzyskanie lepszego pozycjonowania źródeł dźwięku, co jest istotne dla hardkorowych graczy oraz e-sportowców grających w gatunku wyczynowych strzelanek.
Dwukanałowy system głośników SteelSeries Arena 9 można podłączyć za pomocą standardowego interfejsu analogowego (3-pinowy miniJack 3,5 mm), a także portów cyfrowych SPDIF lub Toslink. Ale główną metodą parowania jest standardowy interfejs USB. Pełne basy zapewniają 3-calowe głośniki pełnozakresowe i 0,75-calowe głośniki wysokotonowe w połączeniu z 6,5-calowym subwooferem. Odtwarzalny zakres częstotliwości (od 35 Hz do 20 kHz) jest wystarczający zarówno do grania, jak i pełnowartościowego odtwarzania utworów muzycznych. Wbudowany kontroler Bluetooth 4.2 pozwala na szybkie podłączenie gadżetów (smartfony, tablety, mobilne konsole do gier).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Arena 7
Wszystkie ceny 11 →SteelSeries Arena 7 - 2.1 - Czarny | 1 177 zł |
Głośniki gamingowe SteelSeries Arena 7 GL-M-STS-002 | 1 149 zł |
Głośniki STEELSERIES Arena 7 | 1 149 zł |
Głośniki komputerowe SteelSeries Arena 7 (61543) | 1 170 zł |