Mikrofon SteelSeries Alias Pro
Wideo 11Zdjęcia 12 |
SteelSeries Alias Pro |
|
Do mikrofonu dołączony jest mikser (wzmacniacz), który przetwarza sygnał analogowy XLR na cyfrowy. Mikser posiada sterowanie oraz zestaw portów na korpusie. Można używać jednocześnie na 2 komputerach.
Podstawowa modyfikacja, bez miksera: SteelSeries Alias
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SteelSeries Alias Pro
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SteelSeries Alias Pro XLR Microphone & Stream Mixer - Black | 1 652 zł |
SteelSeries Alias Pro MIK-STS-002 | 1 449 zł |
SteelSeries Alias Pro + Stream Mixer Przewodowy Pojemnościowy Czarny | 1 279 zł |
Mikrofon SteelSeries Alias Pro (61597) | 1 576 zł |
SteelSeries Alias Pro + Stream Mixer Przewodowy Pojemnościowy Czarny | 1 279 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name magazyn lipa----alias Pro (czarny - PACZKOMAT, | 1 652 zł |
SteelSeries Alias Pro - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 1 449 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →