Grill Steba VG-250
Steba VG-250 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Steba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Steba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Steba VG-250
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Steba Steba BBQ-Grill VG 250 Czarny 1800 W 48 cm x 52 cm x 95 cm VG250 | 588 zł |
Steba VG 250 AGDM-GRIL-STBA-012 | 588 zł |
Steba VG 250 BBQ grill 807013 | 474 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości grilla Steba VG-250:
- Bezstopniowy regulator temperatury
- Taca na tłuszcz
- Podstawka
PodobnePorównaj w tabeli →