Kontroler PCI Startech.com PEXESAT322I
Zdjęcia 5 |
Startech.com PEXESAT322I |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Startech.com PEXESAT322I
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
StarTech.com 2X ESATA + 2X SATA III 6 GB | 195 zł |
Kontroler StarTech PCIe x1 - 4x eSATA (PEXESAT322I) | 218 zł |
Startech Pexesat322i Sata Pci-e Expansion Card 2 Ports Czarny,Posrebrzany | 202 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →