Wok Starke Ceres Marble 27.5 cm 27.5 cm czarny
Zdjęcia 8 |
Starke Ceres Marble 27.5 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Starke Ceres Marble 27.5 cm 27.5 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STARKE PATELNIA WOK CERES MARBLE 28CM | 59 zł |
Patelnia Starke pro Non-Stick 27.5cm | 58 zł |
STARKE PRO Patelnia WOK z powłoką marmurową Ceres Marble 27,5 cm | 85 zł |
Patelnia WOK Starke Pro Ceres Marble 27,5 cm indukcja | 58 zł |
STARKE PRO Patelnia z powłoką marmurową Ceres Marble 27,5 cm | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →