Zszywacz Stanley 6-TR45
Zdjęcia 4 |
Stanley 6-TR45 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 6-TR45
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zszywacz tapicerski STANLEY TR45 LD | 60 zł |
Stanley Stanley Zszywacz tr45 ld - zszywki a | 60 zł |
Zszywacz tapicerski STANLEY TR45 LD | 60 zł |
Zszywacz STANLEY tr45 ld, 10 mm 6-TR45 | 51 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →