Zestaw narzędziowy Stanley 2-69-264
Stanley 2-69-264 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 2-69-264
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Zestaw kluczy imbusowych hex wielofunkcyjne 1,5-8mm 8szt. (69-264) | 38 zł |
Klucze STANLEY imbusowe, 8 szt | 29 zł |
Zestaw kluczy imbusowych ST-2-69-264 Stanley | 41 zł |
ZESTAW KLUCZY IMBUSOWYCH ST-2-69-264 STANLEY | 44 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →