Falownik spawalniczy STAMOS S-MMA-160PI (10020226)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
STAMOS S-MMA-160PI |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STAMOS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STAMOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STAMOS S-MMA-160PI
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stamos Germany S-MMA-160PI2 R-V spawarka elektrodowa kabel 160 A IGBT VRD | 729 zł |
Spawarka MMA - przewód 8 m - 160 A - cykl pracy 60 - IGBT - VRD | 699 zł |
Spawacz do inwertera spawarka 160 A IGBT gorący start wyświetlacz LED z ak | 479 zł |
Spawarka MMA - 160 A - 230 V - IGBT | 479 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje STAMOS S-MMA-160PI
Ceny na STAMOS S-MMA-160PI |
---|---|---|---|---|
STAMOS S-MMA-160PI | od 479 zł | 4 oferty | ||
STAMOS S-MMA-200PI.2 | od 529 zł | 2 oferty | ||
STAMOS S-MMA-250PI.2 | od 599 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →