Suszarka Soocas Nova A1 (20200a00098)
Zdjęcia 13 |
Soocas Nova A1 |
|
W zestawie uchwyt ścienny.
Posiada cztery tryby pracy, oznaczone odpowiednimi kolorami podświetlenia korpusu:
ciepłe powietrze;
gorące powietrze;
zimne powietrze;
cyrkulację ciepłego i zimnego powietrza.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Soocas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Soocas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Soocas Nova A1
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Speed Hair Dryer Soocas Nova A1 biała 506341 | 581 zł |
Suszarka SOOCAS Nova A1 | 499 zł |
SOOCAS Suszarka do włosów Soocas Nova A1 (biała) | 499 zł |
Soocas Nova A1 Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 1600W 2 prędkości nadmuchu 4 | 499 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →