Poziom SOLA RED 3 80 (01215101)
Zdjęcia 10 |
SOLA RED 3 80 80 cm100 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SOLA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SOLA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SOLA RED 3 80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sola poziomnica Big Red 3 800mm (01215101) | 234 zł |
SOLA POZIOMNICA.BIG RED 3 800mm | 236 zł |
Poziomica aluminiowa 80cm RED 3 SOLA | 245 zł |
Modyfikacje SOLA RED 3 80
Ceny na SOLA RED 3 80 |
---|---|---|---|---|
SOLA RED 3 80 | od 234 zł | 4 oferty | ||
SOLA RED 3 100 | od 247 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →