Pennyboard SMJ Sport UT-2808
Zdjęcia 8 |
SMJ Sport UT-2808 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SMJ Sport 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SMJ Sport.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SMJ Sport UT-2808
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMJ sport deskorolka fiszka 2808 California UT-2808 | 79 zł |
SMJ Sport, Fiszka, UT-2808 California, pomarańczowy | 79 zł |
Deskorolka SMJ UT-2808 California | 93 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →