Zamrażarka do zabudowy Smeg U 8F082DF1
Smeg U 8F082DF1 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg U 8F082DF1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zamrażarka Pionowa 95 Litrów Instalacja Wbudowana Klasa F - U8F082DF1 U8F0 | 3 063 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zamrażarka podblatowa SMEG U8F082DF1 | linia UNIVERSAL | 3 464 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zamrażarka do zabudowy SMEG U8F082DF1 | 82cm | linia U | 3 464 zł |
Zamrażarka szafowa SMEG U8F082DF1- Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! | 3 464 zł |
Zamrażarka szafowa SMEG U8F082DF1 -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 266 8 | 3 464 zł |
Zamrażarka szafowa SMEG U8F082DF1- Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! | 3 464 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →