Statyw Slik Sprint Pro III BH
Zdjęcia 9 |
Slik Sprint Pro III BH |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Slik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Slik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Slik Sprint Pro III BH
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Slik Statyw NogiGłowica Bh Sprint Pro Iii Szary3442 3442 | 329 zł |
Statyw Slik Sprint Pro III (nogi+głowica BH) szary | 429 zł |
Statyw SLIK SPRINT PRO III nogi+głowica BH | 429 zł |
Statyw SLIK HB SPRINT PRO III (szary) | 429 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →