Gniazdko Simon 54 Series DGZ1BUZ.01/11 beżowy
Zdjęcia 3 |
Simon 54 Series DGZ1BUZ.01/11 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Simon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Simon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Simon 54 Series DGZ1BUZ.01/11 beżowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo hermetyczne Kontakt-Simon Simon 54 DGZ1BUZ.01/11 z uziemieniem IP4 | 19 zł |
Simon 54 Premium Biały Gniazdo do wersji IP44 DGZ1BUZ.01/11 | 20 zł |
PREMIUM BIAŁY Gniazdo IP44 BEZ USZCZELKI do ramek wielokrotnych | 21 zł |
SIMON54 Gniazdo wtyczkowe do wersji IP44 bez uszczelki (moduł) 16A, 250V~, | 21 zł |
Gniazdo do wersji IP44 przesłona styków bez uszczelki do ramek wielokrotny | 49 zł |
Gniazdo hermetyczne Kontakt-Simon Simon 54 DGZ1BUZ.01/11A z uziemieniem IP | 19 zł |
Simon 54 Gniazdo pojedyncze z/u 16A IP44 z przesłoną torów z klapką białe | 25 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →